100% Voetbal Champions League

Door Technische Commissie 19 juli 2017

Heb jij altijd al gedroomd om mee te doen aan de Champions League? Wil jij net zo schitteren als Ronaldo, Messi of Robben? Wordt je dit jaar 5, 6 of 7 jaar en zit je nog niet op voetbal? Dan kan jij bij SV Orion je droom in vervulling laten gaan! Vorig seizoen is SV Orion gestart met de 100% Voetbal Champions League en komend seizoen gaan we hiermee door! We starten 30 augustus met de trainingen en op zaterdag 16 september is de eerste wedstrijddag!

Elke reguliere competitie zaterdag spelen we aan het begin van de ochtend (8:30-9:30) een onderling 100% Voetbal Champions League toernooi, waarbij de jongens en meisjes worden ingedeeld bij de teams van hun helden, zoals FC Barcelona, Bayern München en Manchester United. Met dank aan sportshop ‘100% voetbal Richard Kregting’ worden de kinderen in bijpassende outfits gehesen van hun team! Onder leiding van een spelleider, zullen zij vervolgens hun wedstrijdjes af gaan werken. 

Daarnaast organiseren we elke woensdagmiddag een speciale training voor onze Champions League deelnemers, zodat zij spelenderwijs gaan leren voetballen. 

 Het doel van deze 100% Voetbal Champions League is om jonge kinderen, op een plezierige manier kennis te laten maken met voetbal én SV Orion. Door de verschillende spel- en wedstrijdvormen krijgen de kinderen een leuk en leerzaam traject aangeboden, zodat de 100% Voetbal Champions League deelnemers uiteindelijk kunnen doorschuiven naar een JO9 team (F-team), wanneer ze daar qua leeftijd of spelniveau aan toe zijn.  

 Ben je enthousiast geworden? Meld je zoon of dochter dan nu hier aan! Tot snel in 100% Voetbal Champions League bij sv Orion! 

Ps. Na de aanmelding wordt contact met je opgenomen. In overleg kan je dochter of zoon starten als mini pupil in de 100% Voetbal Champions League en lid worden van SV Orion. Natuurlijk kan je kind ook eerst een paar weken komen ’snuffelen’ alvorens echt lid te worden. Bekijk hier de website voor meer informatie over het lidmaatschap en de contributie. Vragen over de mini pupillen/100% Voetbal Champions League? Neem dan contact op met Toos Borghouts (JO9-coordinator): f-coordinator@sv-orion.nl