Voorbeschouwing Rohda Raalte 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 31 januari 2020

Als laatste ontmoeting in de eerste competitiehelft stond voor afgelopen zondag de wedstrijd Orion - RKHVV op het programma. In de voorbeschouwing op deze wedstrijd stond te lezen dat RKHVV een aantal uitstekende spelers herbergt. Een van die uitstekende spelers was Paco Geutjes. Vrijdagnacht raakte hij bij een auto-ongeluk zwaar gewond en begin deze week is hij helaas aan zijn verwondingen bezweken. Uiteraard speelden Orion en RKHVV zondag niet. De Orion selectie en het bestuur van Orion hebben hun deelneming betuigd aan de familie van Paco Geutjes en aan de spelers en het bestuur van onze zustervereniging RKHVV. Vandaag, vrijdag, heeft de selectie van RKHVV een rouwadvertentie geplaatst. Wij wensen de familie, vrienden en onze collega's bij RKHVV veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. 

RKHVV speelt aanstaande zondag nog niet. Orion gaat op bezoek bij Rohda Raalte, dat momenteel op de derde plaats staat. De heenwedstrijd tegen Rohda leverde een nederlaag op (0-1). Orion miste toen een aantal spelers, en staat er wat dat betreft nu wat beter voor. Rohda is goed uit de winterstop gekomen en verkeert in uitstekende vorm. Afgelopen zaterdag werd zonder veel moeite van Voorwaarts Twello gewonnen. Het kan dus een mooie krachtmeting worden in Raalte en het zou leuk zijn als veel Orion supporters ons team komen steunen in Salland.

Als u zondag niet zo ver van huis wilt: Orion Vrouwen 1 speelt om 12 uur op Marienbosch tegen OVV'67.