Voorbeschouwing Nuenen 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 8 oktober 2021

Na een stroef seizoen-begin komt Orion aardig op stoom in de hoofdklas. Uit de laatste vier wedstrijden konden we tien punten bijschrijven. De resultaten zijn uiteraard gebaseerd op kwaliteiten in de groep en technische staf, maar zijn voor een groot deel ook terug te voeren op een sterke team spirit. Dat komt omdat de kern van de groep al lang bij elkaar is, spelers naar elkaar zijn toegegroeid en omdat 'aanwinsten van buiten' (dit jaar bijvoorbeeld Sjoerd en Tijn) echt iets toevoegen. 

Afgelopen zondag werd zonder al te veel problemen gewonnen van het Limburgse Minor, een uiterst sportieve tegenstander. Zondag gaan we op bezoek bij Nuenen, dat het dit jaar goed doet en zich net als Orion in de middenmoot ophoudt. Nuenen doet het beter dan vorig jaar en dit is dus wederom een mooie krachtmeting voor ons eerste elftal. De wedstrijd begint om 14.30 uur, en als u komt kijken bent u tegelijkertijd te gast op een mooie accommodatie.