Voetbalskills & Panna voetbal

Door Bram Satijn 16 november 2022

Recent hebben we leuke clinics gehad van André Creemers van voetbalschool Techniektraining tijdens onze trainingen. Bij de voetbalschool wordt er onder andere getraind op skills zoals een rondje om de wereld en hoe je panna’s uit kan delen. Daarnaast behandelen ze veel leuke en innovatieve spelvormen. De trainingen zijn voor alle kids tussen de 8 en 13 jaar, ongeacht hoeveel voetbal ervaring ze hebben. 

Binnenkort zullen zij op de dinsdagen beginnen met hun trainingen in sporthal Bottendaal. Momenteel zijn er nog enkele plaatsen vrij in de groep, mocht uw zoon/dochter het leuk vinden om daar een keer per week mee te gaan trainen dan kunnen jullie meer informatie vinden in de flyer hieronder, voor vragen kunnen jullie ook bij de organisatie terecht. 

Locatie: Sporthal Bottendaal. Cortenaerpad 1, Nijmegen 
Trainingsmoment: Dinsdagen van 16:00-17:15 & 17:15-18:30 uur 

Meer informatie en inschrijven >