Trainerstaf Orion 1 en Orion 2 compleet

Door Michiel Kompier 13 juni 2017

De trainerstaf van Orion 1 en 2 is nu compleet.

Bij Orion 1 zal Lodewijk van der Heijden onze hoofdtrainer Jeroen van Haaren gaan ondersteunen als assistent-trainer. Lodewijk kan terugkijken op een fraaie loopbaan als voetballer, als contractspeler bij NEC en als creatieve middenvelder bij Orion 1. Het afgelopen seizoen was hij samen met Pascal Zoetekouw trainer van Orion 2.  

De plaats van Lodewijk bij Orion 2 zal worden ingenomen door Sastro Kartowikromo. Hij zal samen met Pascal Zoetekouw de trainingen van ons tweede elftal gaan verzorgen. Sastro heeft een lange ervaring als trainer bij Orion, waar hij zeer succesvol was als trainer van Orion C1, B1 en A1.

We zijn blij dat we, na Jeroen en Pascal, nu ook Lodewijk en Sastro als trainer hebben kunnen vastleggen.

Eerder werd al bekend dat Robbert Bitter de nieuwe keepertrainer van onze selectie wordt.