Orion presenteert nieuwe hoofdsponsoren

Door Jorn van den Broek 16 oktober 2022

SV Orion heeft vanaf deze week vier nieuwe hoofdsponsoren. Gisteren tekenden Koen Nicolasen (MRK ONE), Tom Smit (Silcarbon), Emile Vrieswijk (Vrieswijk Accountants) en Bram Satijn (Joloda Hydraroll) het contract waarmee zij hun steun aan de club officieel maakten.

De logo's van de vier bedrijven zullen niet alleen schitteren op het shirt van het eerste elftal van de mannen, maar ook op de shirts van onze Vrouwen 1, Onder 23 1 en JO19-1. Binnen enkele weken zullen al deze teams dan ook te bewonderen zijn in de gloednieuwe tenues. In de komende tijd zullen we onze hoofdsponsoren individueel voorstellen zodat iedereen ze leert kennen. SV Orion is blij met het vertrouwen van de vier bedrijven om de komende tijd te werken aan de groei en de ontwikkeling van het amateurvoetbal.