Orion 1 in seizoen 2023-2024

Door Michiel Kompier 31 maart 2023

Binnen Orion wordt hard gewerkt aan de samenstelling van de selectie van ons eerste elftal (mannen) voor het seizoen 2023-2024.

Van de huidige selectie zijn 16 spelers ook volgend jaar in het Orion-shirt te bewonderen: Stan Bruijsten, Natan van Valkenhoef, Tijn Jellema, Marco Loen, Sjoerd Freriks, Jeroen van de Wetering, Vince Alberts, Frenk Wouterse, Jevrin Nunez, Max Cornelisse, Alex Kwieman, Marvin Thomasia, Mick Alberts, Noud Jilesen, Sam Huisman, Sid Hermens.

Blij zijn we met de terugkeer van Mitchell Nguyen (dit jaar Juliana Malden). Uit de O19 komt Danny Disveld over. Er zijn drie spelers die vertrekken dan wel stoppen: Rene Willemse (terug naar zijn oude club HBV) en Ischa Perquin en Naud Bernards (blessureleed en studie).

De TC verwacht binnenkort nog een aantal nieuwe spelers te presenteren, gesprekken zijn gaande.