Gambiaanse kids blij met oude Orion-tenues

Door Desiree van Steenveldt 12 februari 2020

Wat tof! Onze 'oude' Orion-tenues hebben een mooie, nieuwe bestemming gekregen. De kids in Sifou, een klein dorpje in Gambia, zijn er super blij mee!

Na de introductie van de nieuwe Orion-tenues was er nog geen bestemming gevonden voor onze oude shirts en broekjes: zo'n tien tassen met elftaltenues. Via via kwam Orion in contact met Bas Aarts, die voor een goede doelen-organisatie al jaren in Gambia komt. De kinderen in het kleine plaatsje Sifou, in het binnenland van Gambia, houden erg van voetballen, maar hadden helemaal niks. Ze waren dan ook erg blij en verrast met de mooie Orion-tenues! Ook maakten we ze blij met een heel aantal voetbalschoenen en andere spullen, die al tijden bij Orion in de gevonden voorwerpen-bak lagen.

Mooi dat er op deze manier een fantastische herbestemming is gevonden!