Onze spelers

Jos Roemer
Peter Sünnen
Gerard Janssen
Marcel van Onna
Rik Janssen
Hans van Haandel
Leon de Locht
John Montesinos
Roel Geukemeijer
Tayfun Isik
Mehmet Eren
Rob Bouwman
Wout Wittenaar
Jaap Boschma
Vincenzo Calabro
Hamid Reza - Pourshaghaghi

-------------------------
Trainingsleden:

Gert Koopmans
Jan Gulpen
Bouke Hamminga
Daniel Sünnen
Stef Olsthoorn
Arthur van de Graaf
Dik Gersen
Peter Timmermans
Peter Vogelzang
Jan v/d Wetering
-----------------------
Scheidsrechter:

Andre Sünnen of
Peter Timmermans

 

 

DE ORION VETERANEN TRAINEN ELKE DINSDAGAVOND VAN 20.30 uur TOT 21.45 uur OP HET PUPILLENVELD  (kunstgras)  AANWEZIG: 20.15 UUR

                           

 Contact:   Peter Sünnen  p.sunnen@wbsg.nl  /  p.sunnen57@gmail.com

                                                      tel.  06-50977681  /  024-3229071

                         

                                                   Volgende wedtrijd:     Zaterdag 15-12-18

                                                7 tegen 7 toernooi Beste Stuurlui bij Union

                                                            eerste wedstrijd:  14.00 uur     

                                                               om  13.30 uur aanwezig                          

                                    

                                                                           

                

        *  meld je aan of meld je af  VOOR DONDERDAGAVOND  20.00 uur > via app of mail *     

 

                      Verhinderd?  altijd !  op tijd aanmelden of afmelden bij Peter ,voor donderdag 

 

 

 

 

 UITSLAGEN:  

Orion  -  FC Mettmann 08               0  -  4

SIOL Katwijk  -  Orion                     2  -  0

Toxandria   -   Orion                        0  -  6

Orion  -  Eendracht Mook               3  -  4

Achates  -  Orion                              0  -  2

Sint Hubert  -  Orion                        2  -  1

Juliana Malden  -  Orion                 5  -  3

Milsbeek  -  Orion  (8 tegen 8)       6  -  4 

Orion  -  Hapse Boys                        1  -  6

 

 

TOPSCORERS:

Rik                      2 x

Jimmy                 2 x

John                    1 x

Ala'a                   1 x

Mehmet             1x

Jos                       1 x   

Bouke                 1 x

Jaap                    1 x

 

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                      

 

RESERVE MINUTEN:   (niet aanwezig of geblesseerd tellen niet mee als reserve beurt)

Wout                       210

Hans                        210

Jos                            175

Leon                         155

Mehmet                   70

Tayfun                      70

Daniel                      70

Enzo                         70

Rik                            35

Hamid                      35

Gerard                     35

Marcel                     35

Peter. S                    35

Bouke                      35

John                         35