Yade uit JO15-1 naar PEC Zwolle

Door Louis van Hal 1 juli 2019

Yade Acem, onze voorhoede speelster afgelopen seizoen bij JO15-1, gaat vertrekken naar PEC Zwolle. Ze heeft zich zodanig in de picture gespeeld dat ze voor het schaduwteam van de KNVB/Nederlands Elftal werd uitgenodigd en allerlei mooie internationale wedstrijden heeft gespeeld zoals tegen Paris Saint Germain (PSG). En dat kunnen er niet zo heel veel zeggen...

We hadden haar graag behouden voor Orion maar er werd aan verschillende kanten aan haar getrokken. PEC Zwolle heeft dit gewonnen en Yade gaat volgend seizoen in een beloftencompetitie spelen. Ze komt hier te voetballen tegen leeftijdsgenoten van o.a. Ajax, PSV, Feyenoord, AZ, ADO en Heerenveen.
Yade die in Lent woont gaat hiertoe ook naar een school in Zwolle, het CSE dat nauw samenwerkt met PEC Zwolle.

Wij wensen Yade heel veel succes en voetbalplezier in Zwolle en nodigen haar uit om gerust nog eens te komen buurten...