Word ook scheidsrechter bij Orion!

Door Roel Geukemeijer 24 september 2021

Dit najaar start er weer een cursus verenigingsscheidsrechter bij SV Orion. Op vier avonden, verspreid over vier maanden, krijg je de beginselen van het fluiten uitgelegd. En aan het eind van de vierde avond ontvang je een KNVB-diploma en ben je officieel verenigingsscheidsrechter!

Deze cursus staat open voor alle geïnteresseerden in het scheidsrechtersvak: jeugdspelers, senioren, ouders etc. Een mooie gelegenheid om je te bekwamen in het fluiten en te ontdekken of arbitrage iets voor jou is.

De cursusavonden zijn: 20 oktober, 17 november, 14 december 2021 en 9 februari 2022.

Wil je meer informatie of wil je je aanmelden voor de cursus, neem dan contact op met de scheidsrechterscommissie van Orion: arbitrage@sv-orion.nl