Werkzaamheden nieuw kunstgrasveld in volle gang

Door Communicatiecommissie 15 augustus 2018

De werkzaamheden voor de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld zijn in volle gang! Ons 3e veld wordt omgetoverd van een grasveld tot kunstgrasveld en daarmee beschikt Orion vanaf het nieuwe seizoen over 3,5 kunstgrasveld en één natuurgrasveld. Gezien het grote aantal leden en de staat van de huidige natuurgrasvelden is dat geen overbodige luxe!

Orion huurt de velden van de Gemeente Nijmegen, die het beheer en onderhoud van de kunstgrasvelden laten uitvoeren door het bedrijf FieldTurf Tarkett SAS. Zij maken gebruik van de onschadelijke TPE korrels als 'Infill' op het kunstgras.

Naar verwachting is het nieuwe kunstgrasveld eind augustus bespeelbaar. De indeling van het trainingsschema op veld 3 wordt zo spoedig mogelijk bekend gemaakt.