Wedstrijdsecretaris Senioren gezocht

Door Tom Smit 17 oktober 2022

We zijn dringend op zoek naar een wedstrijdsecretaris voor de seniorenteams. 

De Wedstrijdsecretaris Senioren houdt zich bezig met de thuiswedstrijden van de seniorenelftallen Orion 3 t/m Orion 13 en Vrouwen1, 2 en 3, die op zondag gespeeld worden. Het is jouw taak om de wedstrijden te verdelen over de verschillende velden. Daarnaast regel je de scheidsrechters voor de teams Orion 4 t/m 13 en de vrouwenteams. Deze taak vraagt ongeveer 3 à 4 uur per week van je en kun je overdag of ’s avonds vanuit thuis uitvoeren. Maar het is ook een prima klus om met z’n tweeën te doen.

In november organiseert de KNVB een aantal digitale sessies, waarin geïnteresseerde wedstrijdsecretarissen worden bijgepraat over allerlei zaken die gedurende het seizoen van belang zijn. 

Volledige vacature en contact >