We starten weer met de ledendiensten!

Door Cindy Bekkers 8 september 2023

Zoals iedereen heeft kunnen lezen is er de afgelopen weken keihard gewerkt om de noodkantine draaiend te krijgen. Afgelopen weekend is de officièle opening geweest, in dat weekend hebben we ervaren dat we onze leden en bezoekers weer kunnen ontvangen in een fijne omgeving. De komende weken gaan we verder met de keuken zodat we ook het eten weer kunnen verzorgen. 

De ledendiensten op donderdag zijn al weer gestart. De ledendiensten op zaterdag en zondag starten op zaterdag 30 september. De uitleg en het rooster kun je vinden via deze link

Ledendiensten 2023/2024 >

Ieder team heeft ongeveer 3x per jaar een ledendienst van 3a4 uur. We verwachten van de leiders van de teams dat ze de instructies lezen, iemand van het team verantwoordelijk maken voor het regelen van het invullen dan de diensten en zelf in de gaten te houden wanneer je aan de beurt bent.

Voor vragen kunnen jullie terecht bij Cindy Bekkers (coördinator ledendiensten) via 06-14025784 of bardienstorion@gmail.com

We hopen op weer veel gezellige momenten achter en voor de bar!

Groetjes,

Silvioa Sunnen, Suze Meijer en Cindy Bekkers