Vrouwen 1 verslaat ook Beerse Boys (met video)

Door Steven Bartels 19 maart 2023

Door de 8ste thuisoverwinning en 11de cleansheet dit seizoen behield Vrouwen 1 vandaag de koppositie. Beerse Boys werd met 3-0 verslagen. Gesteund door pupil van de week Lucie startte Orion sterk met 3 schoten op goal binnen 4 minuten! De nieuwste aanwinst voor de voorhoede, Yasmin Bakker, kon regelmatig via de zijkanten doorkomen en voorzetten. Zelf stond ze na een goede actie van Fien van der Borgh aan de linkerkant van het veld 2x klaar bij de eerste paal, maar kon ze de kansen helaas net niet verzilveren. Even later legde Yasmin goed terug en kwam de bal via Lotte Wijers bij Fien terecht…die huizenhoog overschoot. In de 28ste minuut opende Lotte de score, met een mooie kopbal verzilverde ze een voorzet van Danielle Derks! Beerse Boys probeerde met scherpe lange ballen gevaarlijk te worden, maar uiteindelijk hoefde onze keepster deze middag geen wereldreddingen uit haar mouw te trekken. In de rust werd Anabelén de Boer ingebracht, en zoals zo vaak was zij met haar eerste balcontact al succesvol voor de 2-0. Na een mooie combinatie op het middenveld kreeg Fien deze keer aan de rechterkant de bal en legde hem panklaar voor Ana bij de tweede paal. Orion had alles onder controle en ging op zoek naar de beslissing. In de 70ste minuut werden we geholpen door een foutje van de keepster van Beerse Boys. Lotte schoot de losgelaten bal rustig in de lege goal en tekende voor haar tweede van de dag. Goed nieuws vanuit onze blessureboeg: Margo Hooghof maakte haar rentree en kon 20 minuten meedoen. Omdat wij weer door Anke te Boekhorst uit Vrouwen 3 geholpen werden, konden ook Julie Harts en Eva van Gelder wat rust krijgen in aanloop naar de belangrijkste wedstrijden van dit seizoen.

De video vind je hier:

https://youtu.be/ZGaBkFfLJkM