Vrouwen 1 niet langs Kunde: 0-0

Door Steven Bartels 13 november 2022

Vrouwen 1 liet vanmiddag bij FC Kunde de kans liggen om te profiteren van het puntverlies dat koploper UDI eerder op de dag leed. 90 minuten voetballen leverde geen doelpunten op. Orion had het grootste deel van de wedstrijd balbezit, maar dat leek ook het strijdplan van onze stadgenoot te zijn: veel mensen achter de bal houden en proberen te profiteren van foutjes. Het lukte ons niet om door het drukke midden echte kansen te creëren. Ook de talrijke hoekschoppen leidden niet tot grote kansen. De gevaarlijkste doelpoging was een afstandsschot van Janneke Bexkens, dat een centimeter of 10 over de lat ging. In de tweede helft zette Orion de keepster van Kunde (een oude bekende) wel aan het werk. Evy de Kort (2x) en Eva van Gelder testten haar vuisten. De ingevallen Senna Scheeren (MO20) kon bijna profiteren van een aarzeling in de verdediging van Kunde, maar ze werd net teveel gehinderd om de bevrijdende goal te maken. Volgende week ontvangen we thuis Rood Wit '62 de nummer 3 van de ranglijst (evenveel punten). 

De foto is van @rvg_fotografie.