Vrouwen 1 na rust langs VDZ

Door Steven Bartels 21 november 2021

Orion ging fel van start vanmiddag in Arnhem en creërde al snel enkele kansen. Lotte Wijers kwam een teenlengte tekort om binnen te tikken en Fien van der Borgh werd in de 16-meter in scoringspositie onderuit gelopen. Het lukte in de eerste helft niet om overwicht om te zetten in doelpunten. Onder leiding van onze - als altijd - sterke aanvoerder Eva van Gelder (die zelfs aan gallery play deed vandaag) werd er weinig tot niets weggegeven en geconcentreerd gespeeld. Kort na rust schoot Janneke Bexkens van ongeveer 40 meter raak, waarna ze bovendien prachtig ouderwets juichte: stilstaan en twee armen strak de lucht in steken. Daarna brak een periode aan waarin we het moeilijk hadden om de bal in de ploeg te houden. VDZ zette wat meer druk, maar kwam niet tot grote kansen. De wedstrijd werd vijf minuten voor tijd beslist door Nena Hopmans, die een voorzet van Julie Harts (gelukkig weer terug na een blessure), over de keepster van VDZ tilde.