Voorbeschouwing VOC 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 18 september 2020

Op een mooie grasmat delfde Orion afgelopen zondag het onderspit tegen Halsteren. Orion haalde op zich een aardig niveau, maar kwam tekort tegen de ambitieuze thuisclub. De kennismaking met de hoofdklas smaakt naar meer, en zondag spelen we in Rotterdam tegen VOC. VOC had het vorig jaar moeilijk maar naar verluidt hebben de Rotterdammers zich aardig weten te versterken. Beide ploegen hebben dit seizoen nog niet gewonnen dus zullen er alles aan doen om zondag drie punten bij te schrijven. Orion heeft deze week goed kunnen trainen en we zagen dat de geblesseerden onder leiding van Yoran weer voorzichtig op het trainingsveld terugkeerden. Het gaat dus de goede kant op met Vince, Ischa, Naud en Marvin. De aftrap zondag is om 14 uur, tegen 16 uur weten we meer. 

Vrouwen 1 speelt meteen een topper, uit bij HVCH. Onder23 neemt zaterdag het telraam mee naar Blauw Geel in Veghel. Deze en alle andere Orion teams wensen we winst in een mooie en sportieve wedstrijd toe.