Voorbeschouwing SV Orion - Dongen

Door Lars van den Broek 15 september 2023

Na drie nederlagen op een rij, wordt het tijd om de eerste punten te gaan binnenslepen! De randvoorwaarden helpen daar ook steeds meer aan mee. We krijgen wederom een zonnige zondag cadeau, de ziekenboeg lijkt aardig leeg te stromen en de twee nieuwe aanwinsten, Henry en Mark, zijn officieel speelgerechtigd. 

Dongen degradeerde afgelopen zomer uit de 3e divisie, maar er heerst zeker een goede sfeer: de club viert dit seizoen haar 100-jarig bestaan. Orion feliciteert onze gasten uit Noord-Brabant van harte met deze mooie mijlpaal. Aangezien het grote feest al geweest is, hoeft Orion de punten niet cadeau te doen. 

De O23-1 (17u00) en de JO19-1 spelen 14u45) zaterdag thuis, ook dit belooft een mooie, zonnige middag te worden. Zondag zal er om 14u00 worden afgetrapt op het hoofdveld, hopelijk treffen wij u daar!