Voorbeschouwing Silvolde 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 10 september 2021

Orion speelde zondag tegen Baronie een heel goede eerste helft en keek in de rust tegen een 0-3 achterstand aan. Dan doen we toch iets niet goed. Daar is deze week goed over gesproken, zijn lessen geleerd en in de trainingen is hier natuurlijk ook aandacht aan besteed. Ook de tweede helft haalde Orion een heel behoorlijk niveau maar al met al bleven we op 1-3 steken. Het verschil met de eerste wedstrijd tegen RKZVC was groot, nu wel een zelfbewust en gedreven spelend en strijdend Orion maar het was dus niet genoeg. Komende zondag gaan we opnieuw naar de Achterhoek waar Silvolde onze gastheer is. We hopen dat Orion de lijn van afgelopen zondag kan doortrekken en als we ons op een aantal vlakken weten te verbeteren dan kan het een interessante middag worden.

Voor de liefhebbers: Orion O23 speelt zaterdag om 17.30 uur thuis tegen Nuenen. Aanbevolen!