Voorbeschouwing RKSV Nuenen

Door Lars van den Broek 23 september 2022

Aanstaande zondag neemt Orion 1 het op tegen RKSV Nuenen. Orion speelt in Nuenen (tegen Eindhoven aan) haar derde uitwedstrijd van het seizoen. Winnen buitenshuis heeft Orion dit seizoen nog niet gedaan, maar er werd ook niet verloren. Zowel in Lichtenvoorde, als in Malden werd het 1-1. Afgelopen zondag verloor Juliana in Nuenen, dus het zal geen makkelijke opgave worden voor de oranje-witten. Maar Orion wil omhoog kijken en zal daarom vol voor de eerste uit overwinning van het seizoen gaan. Er wordt om 14u30 afgetrapt in Nuenen.

Mocht u zaterdag tijd hebben om een kijkje te nemen op Orion, een mooi affiche is dan Orion JO19-1 - Treffers JO19-1. Orion is op doelsaldo koploper en treft met Treffers JO19-1 een medekoploper op het hoogste amateurniveau voor de O19: de eerste divisie. Ook hier wordt om 14u30 afgetrapt.