Voorbeschouwing Orion - Silvolde

Door Lars van den Broek 2 september 2022

Na het gelijke spel van vorige week in Lichtenvoorde, staat er aanstaande zondag de eerste thuiswedstrijd van Orion 1 voor de deur. Een late gelijkmaker leverde Orion nog een verdiend punt op tegen Longa. Orion speelt wederom tegen een tegenstander uit de achterhoek, SC Silvolde komt zondag op bezoek op ons sportpark. Ook zij speelden hun eerste wedstrijd gelijk, in de streekderby met RKZVC bleef de brilstand op het scorebord staan. Orion gaat er alles aan doen om de eerste 3 punten van het seizoen te kunnen bijschrijven, daar kunnen zij alle support bij gebruiken!

Ook Orion 1 support dit jaar de teams van onze club. Dit seizoen zal tijdens de thuiswedstrijden van het 1e een jeugdteam worden gekozen, om 'team van de week' te zijn. Tijdens de wedstrijd van Orion op zondag mogen de kinderen de vlaggen zwaaien bij opkomst van de spelers en zijn zij tijdens de wedstrijd actief als ballenjongens. Nog leuker is natuurlijk, dat een speler van Orion 1 op de zaterdag mee zal lopen met de trainer van het team van de week. Deze week is dat de JO11-1! In hun thuiswedstrijd tegen AWC JO11 zullen Marco Loen en Vince Alberts deze toppers motiveren en helpen waar het kan. 

Het seizoen begint weer, op naar een mooi voetbaljaar! Veel succes allemaal