Voorbeschouwing Orion 1 - Warnsveldse Boys 1

Door Michiel Kompier 15 februari 2019

Na twee nederlagen proefde Orion in Zutphen eindelijk weer het zoet der overwinning. Gemakkelijk ging het zeker niet, en als de AZC-ers het vizier wat beter afgesteld hadden gehad dan hadden we nog in de problemen kunnen komen. Maar er werd hard gewerkt, en in die zin kregen we loon naar werken. Ook het tweede elftal behaalde in een vechtwedstrijd uit bij DCS de 3 punten, dus dat was eveneens goed voor de moraal. De jeugdselectie-teams hadden een zwarte zaterdag, en deels kwam dat door een opeenstapeling van blessures. Genoeg werk nog aan de winkel. Aanstaande zondag komen de Boys uit Warnsveld naar Marienbosch. Tot nu toe hebben de Warnsvelders het niet gemakkelijk in de tweede klasse. Voor Orion is het zaak de inzet van afgelopen zondag te koppelen aan goed aanvalsspel, om op die manier in de top te blijven meedraaien. Het wordt mooi weer van het weekend, dus kom naar ons sportpark want de twaalfde man kan als het wat tegen zit toch de doorslag geven.