Voorbeschouwing Orion 1 - Spero 1

Door Michiel Kompier 1 februari 2019

Als ik zo naar buiten kijk lijkt het er op dat we zondag gewoon voetballen. Orion tegen Spero is dan een mooi affiche. Orion schoot zichzelf in de voet tegen SDOUC, maar wie de beelden terugkijkt kan niet anders dan concluderen dat we te weinig hebben gekregen, ook al omdat Noeks afgekeurde doelpunt had moeten tellen. Video-beelden liegen niet. Maar goed voetballen deden we zeker niet tegen SDOUC, en daarom is er de afgelopen weken hard gewerkt om het voetbal terug in de ploeg te krijgen. Dat ging afgelopen dinsdag (3-1 winst op RKHVV) al weer beter dan afgelopen zondag (eveneens 3-1 winst bij DVOL). Vorm in het voetbal is vaak ongrijpbaar, maar die zullen we zondag wel nodig hebben tegen de Elstenaren. Spero is voor Orion altijd een lastige tegenstander, een degelijke, fysiek sterke ploeg, met een heel goede keeper en een paar goede aanvallers. Vrij van blessures zijn we momenteel niet, maar dat is geen enkele ploeg en andere spelers krijgen nu hun kans. Als de weergoden geen roet in het eten gooien kunt u zondag komen kijken naar een interessante krachtmeting. Ook Orion 2 speelt thuis, na de fraaie winst op Rohda Raalte komt nu RKZVC op bezoek. Ook een wedstrijd om naar uit te zien!

Orion 1 - Spero 1 14.00 uur

Orion 2 - RKZVC 2 11.30 uur