Voorbeschouwing Orion 1 - Longa '30 1

Door Michiel Kompier 15 oktober 2021

Het is eigenlijk best een mooi rijtje: vijf keer achter elkaar ongeslagen en de laatste vier wedstrijden gewonnen. Het is ook een rijtje dat we nog graag wat zouden willen uitbreiden. Tegen Nuenen speelde Orion geen echt goede wedstrijd. Maar op het prachtige complex van de gastheren -bedankt ook voor de hartelijke ontvangst- werd wel een degelijke partij op het kunstgras gelegd en werd de nul weer eens vastgehouden door Stan en zijn mannen. Zonder groots te spelen werden er toch heel wat mogelijkheden en kansen geschapen, en uiteindelijk was Frenk twee keer trefzeker. Ook deze overwining werd weer gevierd alsof het de eerste was en dat tekent de honger en ambitie van deze groep. 

Aanstaande zondag staat weer een leuke wedstrijd op het programma. Longa '30, de vorige werkgever van trainer Jeroen van Haaren, komt op bezoek. In corona-tijd hebben we twee keer eerder in een oefenwedstrijd de degens met de Lichtenvoorders gekruist (vorig jaar augustus winst, en afgelopen augustus een gelijk spel). Longa is een lastige tegenstander voor Orion, met een paar prima aanvallers. Dus laat u niet het hoofd op hol brengen door alle opgeklopte derby aandacht (NEC-Vitesse) en kom zondag voor een leuke, attractieve en spannende wedstrijd gewoon naar Marienbosch!

En dan speelt de Onder 23 zaterdag om 17 uur een belangrijke wedstrijd tegen Venray O23. Aanbevolen!