Voorbeschouwing Orion 1 -Hoogland 1

Door Michiel Kompier 14 oktober 2022

Op de nederlaag tegen Halsteren viel weinig af te dingen, Halsteren was deze middag gewoon beter dan Orion. Zondag krijgt Orion de gelegenheid tot revanche, Hoogland komt dan op bezoek. Tegen deze tegenstander werd nog niet eerder aangetreden. Hoogland is een grote vereniging bij Amersfoort, vorig seizoen werd nog in de derde divisie gespeeld. Hoogland staat momenteel op de achtste plaats: twee keer gewonnen, twee keer verloren en drie keer gelijk. Als Orion de aansluiting met de top van de ranglijst wil behouden zal er zondag gewonnen moeten worden. Mogelijk is Jeroen van de Wetering (foto) weer van de partij, hij en Naud Bernards hebben weer mee kunnen trainen deze week. Verder is er nog steeds een flink aantal blessures maar toch zal er zondag weer een goed elftal bij de aftrap verschijnen. U bent van harte welkom, kom onze mannen steunen!