Voorbeschouwing Orion 1 - De Zweef 1

Door Michiel Kompier 18 oktober 2019

In Enschede tegen Rigtersbleek liet Orion zich wederom van zijn goede kant zien. Zonder aanvoerder Marco (griep) was het voor rust even wennen maar een simpele aanpassing van de speelwijze in de rust leidde een heel sterke tweede helft in. Mooie doelpunten ook (vooral de eerste van Vince A.) en achterin stond het als een huis. Orion zit dus in een flow en de kunst is die zo lang mogelijk vast te houden. Op de trainingen deze week was te zien dat het lijntje deze week nog niet gebroken is. Getuige die trainingen, kloppen ook verscheidene andere spelers aan de deur van de basiself. Maar het is onze trainersstaf wel toevertrouwd om daarin afgewogen keuzes te maken, en ook vorig jaar hebben de spelers geleerd dat als we echt willen presteren we een grote groep goede spelers nodig hebben, en dat er dan toch niet meer dan 11 namen op het wedstrijdformulier kunnen. Waar het om draait is de cohesie te behouden, ook als de resulaten een keer minder zijn en ook als je een keer niet in de basis staat. En zondag? Zondag komt De Zweef op bezoek, een voor Orion lastige tegenstander die de punten goed kan gebruiken. We hopen op een flinke ondersteuning van onze supporters en hopen aanstaande zondag de punten aldus op Marienbosch te houden.