Voorbeschouwing Orion 1 - De Bataven 1

Door Michiel Kompier 1 november 2019

Een puike prestatie van Orion in Twello. Voorwaarts bood afgelopen zondag voor de thee goed partij, maar toen de ruimtes geleidelijk groter werden deed Orion goede zaken. Opnieuw zagen we zondag enkele mooi uitgespeelde doelpunten. En zoals vaker was Noek een meer dan uitstekend eindstation. We zijn produktief, we krijgen weinig doelpunten tegen, tot nu toe kunnen we aardige cijfers overleggen. Aan de andere kant: we komen vrijwel steeds op voorsprong, blijven we ook zo volwassen spelen als we een keer met 2-0 achterkomen? Het is aan de sterkhouders om je op zo'n scenario nu al in te stellen. Zorgen dat je ook dan voetballend blijft doen wat je moet doen, je medespelers motiveren en bij de les houden en als ploeg bij elkaar blijven. Als we dat goed doen hebben we in de ontwikkeling als team de volgende stap gezet. Voorlopig hebben we dus weinig te klagen, bijna iedereen is fit en mede door de onderlinge concurrentie ligt het niveau op de trainingen hoog.

Aanstaande zondag komt een gerenommeerde tegenstander naar Marienbosch. De Bataven is een mooie  naam in het amateurvoetbal en het is dus leuk om met deze ploeg de degens te kruisen. De ploeg uit Gendt is niet van plan lang in de eerste klasse te blijven dus we verwachten een boeiende krachtmeting. Daarbij kan Orion uw support weer goed gebruiken, dus als het even kan kom dan zondag kijken. De scheidsrechter van dienst laat om 14 uur de pupil van de week een doelpoging doen.