Voorbeschouwing: Orion 1 - Best Vooruit 1

Door Michiel Kompier 2 februari 2024

HVCH nam afgelopen het gerenoveerde hoofdveld, natuurgras, weer in gebruik. Aan de grasmat lag het niet, maar de eerste helft was van beide kanten niet om over naar huis te schrijven. Geen van beide ploegen slaagde erin om tot kansen te komen. Na rust lag het initiatief bij Orion dat een duidelijk overwicht afdwong. En nu waren er wel kansen, zo eindigde een mooie vrije trap van Tijn op de lat. Minpuntje zondag was de blessure van Mick (enkel), en dat betekende de return van 'all time top scorer' Noud na langdurig blessureleed. Uiteindelijk scoorde Marvin vlak voor tijd en zo was er een feestje in de kleedkamer en gingen de punten mee naar Marienbosch.

Zondag komt Best Vooruit op bezoek. Best Vooruit doet het als gepromoveerde ploeg dit jaar uitstekend. Best heeft een paar hele goede spelers in de gelederen. Aan Orion de taak om te zorgen dat die niet zo spelbepalend kunnen worden als de in de heenwedstrijd. 

Graag verwelkomen we zondag zoveel mogelijk supporters om ons elftal te steunen!