Voorbeschouwing Minor 1 -Orion 1

Door Michiel Kompier 3 juni 2022

Na een heel goede eerste helft en na een vrij beroerde tweede helft stond het 3-1 tegen AWC. Door de terugval in de tweede helft was na afloop de stemming is de kleedkamer verre van uitgelaten, maar de punten zijn binnen en die kunnen we natuurlijk goed gebruiken. Inmiddels is de wedstrijd aan de hand van de beelden van Roeland serieus nabesproken en hopelijk hebben we hiervan geleerd. Dat moeten we dan maandag terug gaan zien in het Zuid-Limburgse Nuth, waar Minor als gastheer optreedt. Orion zal minimaal 1 punt moeten behalen om aan de nacompetitie om promotie naar de derde divisie mee te kunnen doen. Dat doen we dan nog zonder Sjoerd (hij is bijna terug), Alex en Mitchell. De vorige keer liep het niet zo goed af in Limburg (Meerssen uit), laten we zorgen dat we ons niet opnieuw laten verrassen en dan zit er nog een mooi vervolg van deze competitie in het vat.