Voorbeschouwing Longa '30 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 26 augustus 2022

Zondag speelt Orion de eerste competitiewedstrijd in de vierde divisie in Lichtenvoorde. Longa '30 is de gastheer. Longa wist zich op bewonderenswaardige, zeg gerust miraculeuse, wijze te handhaven in de hoofdklasse, raakte haar beste speler kwijt aan AZSV maar vormt toch weer een goed collectief met een aantal specifieke en lastig te bespelen kwaliteiten. Zoals zoveel ploegen (kijk maar eens op de website van bijvoorbeeld UDI 19 en Baronie) kende Orion een wat rommelige voorbereiding. Maar de laatste weken is er sprake van een positieve ontwikkeling met overwinningen op HVCH en Achilles (en dus een eerste plaats op het toernooi van Germania) en RKHVV. En gelukkig sloot deze week ook smaakmaker Jevrin weer aan. Daarnaast hebben we dan ook wel weer enkele lastige blessures, maar trainer Jeroen van Haaren zal ongewijfeld met een goede groep naar de gastvrije Achterhoek afreizen. Kom onze jongens steunen in deze seizoens-ouverture!