Voorbeschouwing Halsteren - Orion

Door Lars van den Broek 13 oktober 2023

De sfeer was natuurlijk goed deze week, na de eerste punten binnen te hebben gehaald met de overwinning op Juliana. Maar Orion wil dit gevoel graag een vervolg geven, dat zal dan moeten gebeuren in en tegen Halsteren. De plaatselijke voetbalvereniging valt onder de gemeente Bergen op Zoom, wederom een verre uitwedstrijd dus voor de oranje-witten. Orion heeft nog steeds last van een paar blessures, maar zal weer met een representatieve groep naar Noord Brabant afreizen. Halsteren kent tot nu toe een wisselvallig seizoen, maar is voor Orion een traditioneel lastige uitwedstrijd gebleken. 

Orion vrouwen 1 pakte ook haar eerste driepunter, met de overwinning op mede promovendus UDI'19. Zondag wacht de thuiswedstrijd tegen het sterke Nuenen. Hopelijk zijn beide teams in staat wederom 3 punten te pakken.