Voorbeschouwing Halsteren 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 7 oktober 2022

Marco, Alex, Jeroen, Ischa, Stan, Dion, Rene, Mick ontbraken afgelopen zondag tegen Unitas. Desondanks kwam Orion tegen de ploeg uit Etten-Leur vrij goed voor de dag en zo werden drie punten bijgeschreven. De blessure-gifbeker is nog lang niet leeg, want deze week voegden Jesse en Naud zich bij dit illustere gezelschap. Stan is inmiddels geopereerd en we wensen onze nummer 1 een voorspoedig herstel, al zal het nog maanden duren voor hij weer onder de lat kan staan.

Zondag maken we de reis naar Halsteren, een memorabele tegenstander omdat enkele seizoenen terug het avontuur in de hoofdklasse begon met deze busreis. Halsteren is een ploeg met heel veel goede voetballers die momenteel veel te laag staat. De twee vorige bezoekjes leverden geen punten op, wel een gemiste penalty (1e keer) en een tegendoelpunt binnen 30 seconden (vorig jaar). Orion zal het dit jaar beter willen doen, of dat lukt weten we zondag rond half 5. 

En dan nog even dit: onze O19 speelt zaterdag in de landelijke eerste divisie om 13.30 tegen Lisse en als u er toch bent blijf dan ook voor onze O23 die om 16 uur aantreedt tegen een oude bekende: Venray. Aanbevolen!