Voorbeschouwing Goes - Orion

Door Lars van den Broek 30 september 2023

Een uitwedstrijd in Zeeland, de provincie. Het is misschien wel, zonder het nagekeken te hebben, de verste uitwedstrijd van Orion 1 in haar geschiedenis. VV Goes staat op dit moment op een knappe 2e plaats in onze 4e divisie. Ondanks de afstand, is de trainer van Goes voor Nijmegen geen onbekende. Dennis de Nooijer speelde samen met zijn tweelingbroer enkele seizoen voor NEC. 

Het zal zondag vast even besproken worden, de uitslag van de Gelderse derby. Maar daarna zal de knop snel om moeten, Orion heeft de punten hard nodig. Helaas zal Marvin ontbreken door een schorsing en Orion kampt nog steeds met enkele blessures. Echter is er goede hoop op een mooi resultaat in Goes. 

Orion vertrekt al om 10u45 in de ochtend, om de aftrap van 14u30 te halen. Hopelijk wordt de lange terugreis wat prettiger, door met een resultaat terug te rijden!