Voorbeschouwing DVC '26 1 - Orion 1

Door Michiel Kompier 29 maart 2019

Orion speelde een heel matige eerste helft en -met tien man- een heel sterke tweede helft tegen SDOUC maar toen de scheidsrechter voor de laatste keer op zijn fluitje blies stond er toch 2-0 op het scorebord. En zo verloren we dit seizoen maar liefst 6 punten aan SDOUC, dat nu niet op 6 of 9 punten staat maar slechts op 3 punten en inmiddels ook op de tweede plaats, Maar er is geen reden voor paniek, de uitdaging is simpel: vaker spelen zoals na rust (elkaar steunen, hoog tempo, veel beweging, goed positiespel met oog voor diepte) en dus minder zoals in de eerste 45 minuten. Dat spel moet nu dan eerst gedemonstreerd worden in Didam, waar DVC '26 ons zondag opwacht. DVC heeft de punten ook hard nodig, en boekte afgelopen zondag wel een klinkende overwinning, 5-1 tegen Varsseveld. In de schaduw van ons eerste elftal behaalde Orion 1 Vrouwen weer een keurige overwinning, en Orion 2 (de mannen) deden het ook goed uit bij Rohda Raalte (gelijkspel). Zorgelijk is de situatie voor ons hoogste jeugdelftal, O19. De punten zijn nu echt hard nodig, maar als er gespeeld wordt met de inzet en het vernuft van afgelopen zaterdag (goed gespeeld, en wat ongelukkige nederlaag tegen een goed UDI) dan is er zeker nog genoeg perspectief.

De aftrap in Didam is zondag gewoon om 14 uur, kom Orion 1 weer steunen, onze jongens kunnen uw support goed gebruiken.