Voetbalschool Numaga start binnenkort weer

Door Voetbalschool Numaga 4 januari 2023

Vanaf vrijdag 20 januari starten de trainingen van voetbalschool Numaga weer. Wil jij jezelf graag ontwikkelen, training krijgen van gediplomeerde trainers en daarnaast veel plezier maken op het voetbalveld?

Meld je dan nu aan voor de extra trainingen! De extra trainingen zijn voor jongens en meiden uit de O8 t/m O15 leeftijd. Je kunt je ook aanmelden als je geen lid bent van Orion of zelfs helemaal niet op voetballen zit. Dus heb je een vriendje of vriendinnetje die ook graag wilt nemen aan de extra trainingen, laat deze zich dan ook aanmelden! Hoe meer zielen, hoe meer vreugde.

Wil je graag meer informatie: neem dan een kijkje op onze website:
www.voetbalschoolnumaga.com

Of stuur een mail naar: info@voetbalschoolnumaga.com