Voetbalschool Numaga (+gratis proeftraining)

Door Numaga 31 augustus 2020

Aanstaande vrijdag gaan de extra trainingen van voetbalschool Numaga van start!

We hebben besloten om de training van aanstaande vrijdag (4 september) te gebruiken als een gratis proeftraining, waarin iedereen die het leuk lijkt lekker een keer mee kan trainen. Wellicht twijfel je nog of je wilt deelnemen aan de trainingen, schroom dan niet om vrijdag naar de training te komen en nodig vriendjes en vriendinnetjes die dit leuk vinden ook uit! Ook als deze niet op voetbal zitten of lid zijn van een andere vereniging zijn ze van harte welkom!

Lijkt jou dit super leuk en wil je graag naar de gratis proeftraining komen? Laat dit dan even weten door een mail te sturen naar voetbalschoolnumaga@gmail.com

Alvast hartelijk bedankt!

Vrijdag 11 september zullen we vervolgens starten met de 10 betaalde trainingen, dus vind je de proeftraining gaaf, zorg dan dat je je na afloop van de proeftraining definitief aanmeldt.

Wij hopen jullie vrijdag allemaal te zien!

Met sportieve groet,

Voetbalschool Numaga