Voetbalkamp Nijmegen meivakantie 2024

Door Voetbalkamp Nijmegen 16 februari 2024

De temperatuur stijgt weer, carnaval ligt alweer achter ons en de eerst volgende vakantie is natuurlijk de mei vakantie. Ook dit jaar zal er in deze periode weer een Voetbalkamp Nijmegen plaatsvinden! Vanwege het Marnix van Heusden (een 7 vs 7 toernooi) bij Orion, zal het Voetbalkamp in de eerste week van de vakantie zijn, namelijk van maandag 29 april t/m woensdag 1 mei 2024!

Na het overweldigende aantal kinderen in de zomer zijn wij weer extra gemotiveerd om ook in 2024 twee succesvolle kampen te organiseren. De aanmeldingen voor de mei editie zijn geopend, aanmelden kan via: Meld je hier aan!

Om de garantie van een eigen naam op het shirt weer te kunnen garanderen, zouden wij willen vragen om je voor maandag 8 april 2024 aan te melden! Lees de informatie rustig door en mocht je nog vragen hebben, schroom niet contact met ons op te nemen via voetbalkampnijmegen@gmail.com

Misschien tot in de mei vakantie, anders hopelijk tot in de zomer!