Vince Stans terug bij Orion!

Door Michiel Kompier 12 november 2021

Vince Stans komt terug bij Orion!

Na een sterk seizoen bij Orion, met als hoogtepunt zijn 6 doelpunten tegen Vorden (in 1 wedstrijd, waarin hij ook het eigen doel 1 keer wist te vinden), vertrok Vince naar de VS waar hij zijn master 'sport management' combineerde met het voetballen bij UWA Tigers, West Alabama.

Vince kwam eerder uit voor Achilles 29. Vince is een aanvaller die in de VS op het niveau vlak onder het betaald voetbal is uitgekomen. Hij is inmiddels klaar met zijn master. Hij gaat zich weer in de omgeving van Nijmegen vestigen en wij zijn heel blij dat hij opnieuw voor Orion zal uitkomen.

Als alles goed gaat zal Vince in december weer aansluiten. Jeroen van Haaren: 'Vince Stans is een echte aanwinst voor onze selectie, als aanvaller zal hij zeker van waarde zijn in de hoofdklasse. Ik verheug mij erop weer met Vince te werken'.

Vince, van harte welkom terug op Marienbosch!