Tweede trainingsmoment Jeugd onder 8 en 9 jaar

Door Marleen de Boer 6 januari 2019

SV Orion is één van vier grote clubs die deelneemt aan het landelijke project ‘Gelijke kansen’ van de KNVB. Op woensdag 19 december was de KNVB present voor officiele ondertekening en aftrap. In dit project gaan we met de KNVB op zoek naar alternatieve opleidingsmodellen, zodat alle jeugdvoetballers op langere termijn meer gelijke kansen krijgen om zich te optimaal te ontwikkelen als voetballer en plezier te beleven aan deze prachtige sport. Dit sluit volledig aan bij de nieuwe pay-off van SV Orion: iedereen een ster! 

De eerste stap binnen het project is een tweede trainingsmoment voor de kinderen onder de 8 en 9 jaar (exclusief de spelertjes van de Champions League). De breedteteams JO8/9 trainen al jaren onder begeleiding van een groep enthousaiste stagaires 1x per week op de woensdagmiddag. Daar komt dus nu een training bij op de maandagmiddag van 17.00 - 18.15 uur, gelijk met de selectieteams van dezelfde leeftijdsgroep. Vanaf maandag 7 januari is iedere speler uit deze leeftijdscategorie welkom op dit tweede trainingsmoment. Komende week krijgen de ouders en spelers persoonlijk nog een uitnodiging. Door de kerstvakantie heeft de communicatie vertraging opgelopen, hiervoor excuses. 

Het tweede trainingsmoment voor JO 8/9  is de eerste stap binnen het project 'Gelijke kansen'. Binnenkort volgt meer informatie over het project. Al vragen? Mail naar jeugdcommissie@sv-orion.nl

Anne Duis projectleider, Maarten van Helvoirt hoofd jeugdopleiding, Toos Borghouts coordinator JO8/9, Marleen de Boer voorzitter jeugdcommissie