Trainingsschema t/m 26 jaar aangepast

Door Jeugdcommissie 28 februari 2021

Vanaf woensdag 3 maart mag er weer getraind worden door voetballers t/m 26 jaar. Maar inmiddels is het schema hier en daar aangepast. Kijk voor de actuele situaties naar het nieuwste trainingsschema (zie ‘downloads’ op de website, Trainingsschema Orion updat 5 maart). 

De trainingen duren tot 20.00 uur vanwege de avondklok zodat iedereen (inclusief de terreinmeesters) op tijd thuis kan zijn. Dit betekent dat er ook voor de jeugdteams veranderingen in het schema zijn vanaf woensdag 3 maart. Het is mogelijk dat jeugdteams soms in plaats van 1.5 uur training, 1 uur gaan trainen om alle seniorenteams -die al een tijd niet hebben kunnen spelen- de ruimte te geven. We rekenen op begrip hiervoor.

Houd de volgende regels aan:
- Blijf thuis bij (lichte) verkoudheid en laat je testen
- Kom kort voor de training en ga na de training direct naar huis
- Geen groepsvorming buiten de trainingen om, dus geen besprekingen op het terrein van Orion
- De kantine en kleedkamers zijn gesloten
- Geen publiek
- Geen andere activiteiten dan voetbaltrainingen
- Teams of spelers met alcoholische dranken op het terrein van sv Orion worden direct geschorst 

Bij vragen of opmerkingen over het trainingsschema neem contact op met Job Vianen (Job.Vianen@hotmail.com).
Bij vragen of opmerkingen over coronamaatregelen bij sv Orion neem contact op met Richard van Wezel (richardvanwezel@icloud.com).