Trainingsschema 2018-2019

Door Job Vianen 13 augustus 2018

Er is inmiddels een tweede versie van het trainingschema 2018-2019 bekend. Je kan het excel bestand hier downloaden. Mocht deze link niet meer werken, dan is het trainingsschema vernieuwd. Ga dan naar Info > Downloads voor de meest actuele versie.

Een korte uitleg over het schema:

  • Het grasveld wordt niet ingedeeld als trainingsveld
  • N.b. staat voor 'niet beschikbaar'
  • Je kunt als breedteteam kiezen voor 1x per week 1.5 uur trainen of 2x per week 1 uur trainen
  • Voor selectieteams is per training een half veld beschikbaar, voor breedteteams 1/3 veld
  • Mocht je als team je wensen niet ingevuld zien: zie dan de tabel onder het schema. Graag zelf een passend tijdslot en veld doorgeven aan job.vianen@hotmail.com

De trainingen van de breedteteams starten in principe vanaf maandag 20 augustus 2018, het complex is dan weer geopend. De selectieteams van Orion starten eerder met trainen, per selectie worden daar afspraken over gemaakt.