Teleurstellend gelijkspel Vrouwen 1

Door Steven Bartels 23 april 2023

Ondanks een serie kansen, lukte het Vrouwen 1 vandaag niet om een doelpunt te maken. Het resultaat: een 0-0 gelijkspel tegen v.v. Schaesberg. En daar weer het gevolg van: Orion moet op 14 mei de laatste wedstrijd winnen om het kampioenschap binnen te slepen. 

Er leek geen vuiltje aan de lucht, deze ochtend. De zon scheen, Orion dicteerde het spel. Maar ondanks 9 echte scoringskansen, ging de bal er niet. Twee keer werd de buitenkant van de paal geraakt, een paar keer was de goede keepster van Schaesberg op haar post, meerdere keren werd er ófwel te onstuimig geschoten als kalmte vereist was ófwel afgelegd als zelf schieten geraden was ófwel een rollertje geproduceerd waar een hard schot effectief had kunnen zijn. Toch waren er nog geen zorgen toen we met 0-0 gingen rusten. De overtuiging was er dat met hetzelfde spelbeeld uiteindelijk het doelpunt zou vallen. Maar dat gebeurde niet. De paal stond opnieuw in de weg, de rebounds stuiterden net verkeerd, de haast kroop in het spel. Een gelijkspel is een teleurstellend resultaat, zeker als de tegenpartij tot nul doelkansen is gekomen. Maar er is geen vrouw overboord. Op 14 mei gaan we voor het kampioenschap. Winnen, en de titel is een feit.