Start ledendiensten vanaf 12 september

Door Cindy Bekkers 1 september 2022

Hallo allemaal,

Vanaf de week van 12 september starten de ledendiensten weer. Bekijk het actuele rooster hier. Het rooster is al ingevuld tot het eind van het seizoen.

Lees hier meer informatie over de ledendiensten >

De leiders van de teams zijn ervoor verantwoordelijk om bij mij uiterlijk 1 week voor de ingeplande ledendienst 2 namen met telefoonnummer door te geven. De betreffende mensen krijgen dan van mij de instructie voor de diensten. Dit mag doorgegeven worden via mail of app. Mocht je de namen eerder weten dan hoor ik het graag eerder, wacht niet tot het laatste moment!

Als je vragen hebt over de ledendiensten dan kun je ook bij mij terecht.

We hopen dat iedereen weer met veel enthousiasme komt helpen

Met sportieve groet namens alle barmedewerkers,
Cindy Bekkers
E-mail: bardienstorion@gmail.com
Tel: 06-14025784