Senioren kunnen voetballen in juli en augustus

Door Tom Smit 3 juli 2020
Als bestuur hebben wij gisterenavond besloten om het voor senioren teams, die dat willen, mogelijk te maken om te kunnen voetballen op Orion. Er kan niet met twee maten gemeten worden; er zijn nu team die soms wel via hun contacten kunnen spelen en anderen die die contacten niet hebben niet. Dus iedereen heeft nu die mogelijkheid om te kunnen blijven voetballen.
De terreinbeheerders zijn niet altijd aanwezig in juli en augustus, omdat zij uiteraard vakantie hebben en al genoeg op Orion zijn. Daarom is normaal gesproken het terrein dicht, maar Harrie van Ooijen en Tom Smit zijn bereid om de poort te openen voor die teams die willen blijven doorspelen. We verbinden daar wel de voorwaarden aan
- om met eigen voetballen te spelen
- het ballenhok blijft dicht, net als de kleedkamers en de kantine, 
- de rotzooi op te ruimen na elke training en - - om te stoppen bij zonsondergang ( het kunstlicht blijft uit) . 
Ook willen wij elke week wel weten wie wanneer komt spelen zodat wij weten wanneer de poort open en dicht moet en kan. Een berichtje via de mail aan Harrie van Ooijen (hjmvanooijen@gmail.com)  en Tom Smit (tomcatsmit@me.com) is voldoende. Wij zijn niet op vakantie!