Orion en Jeroen van Haaren samen verder

Door Michiel Kompier 11 november 2021

 Jeroen van Haaren is ook in het seizoen 2022-2023 hoofdtrainer van Orion. Het wordt dan het zesde seizoen van Jeroen als trainer van ons eerste elftal.
 
Voorzitter Tom Smit: ‘Jeroen levert al jaren uitstekend werk. Hij is een trainer die heel goed bij Orion past: een vakman, gedreven en ambitieus, en hij is communicatief sterk. Ik ben blij met deze verlenging. We waren er ook dit jaar samen snel uit, we willen graag met Jeroen verder in de hoofdklasse.’ 
 
Jeroen van Haaren: ‘Ik heb het uitstekend naar mijn zin bij Orion. Ik voel me hier thuis. Ik kan me goed vinden in de ambities en het technisch beleidsplan van de club. We werken met een kwalitatief sterke en hechte selectie, grotendeels afkomstig uit de eigen jeugdopleiding en aangevuld met enkele talentvolle ambitieuze spelers ‘van buiten’. Ik werk met een goede technische staf. We zitten nog niet aan onze top, ik voorspel dat onze selectie zich de komende jaren zal blijven ontwikkelen.’ 
 
Michiel Kompier (technische commissie): ‘We werken bij Orion aan een mooi project: met een duidelijke visie en een meerderheid van spelers uit de eigen jeugdopleiding spelen in de hoogste regionen van het amateurvoetbal. Met Jeroen zijn we van de tweede klasse naar de hoofdklasse gegaan. Het project is nog niet klaar en wij denken dat er nog rek in deze groep zit. We willen op hoofdklasniveau een rol van betekenis spelen. Jeroen is daar heel belangrijk in.’
 
Aanvoerder Marco Loen: 'Jeroen is taktisch sterk, met een goed oog voor details en de ontwikkeling van spelers. Het is mooi te kijken hoe ver we samen met dit team kunnen komen'.