Orion 1- MASV 1 en Onder 23

Door Michiel Kompier 17 januari 2020

Op 26 januari hervat Orion 1 de competitie met een thuiswedstrijd tegen RKHVV. Als voorbereiding werd geoefend tegen eerste klasser Alverna (3-2 voor Alverna) en tegen DIO 30 (5-2 voor DIO) maar bij laatstgenoemde wedstrijd zat de zeer succesvolle trip naar Barcelona nog in de benen. Deze week is verder hard getraind en de week wordt afgesloten met een oefenwedstrijd tegen MASV, koploper in de tweede klasse. Zondag moet Orion dus laten zien weer klaar te zijn voor de competitie. 

Er gebeurde nog meer het afgelopen weekeinde. Orion 2 oefende tegen Hatert 1 en sloot af met 9-1 winst. Orion vrouwen speelden een goede oefenwedstrijd tegen het 1 niveau hoger acterende Nooit Gedacht maar verloren met 0-2. 

Orion O23

Aanstaande dinsdag (21 januari) oefent Orion O23 thuis tegen het Lentse DVOL O23 (aanvang 20 uur). Orion O23 is een mix van spelers van de selectie van Orion 1, 2 en O19. O23 is bedoeld om talentvolle spelers te ondersteunen in hun stap richting Orion 1. Orion O23 wordt dit keer gecoacht door Boyan Phoelich, de teammanager is Lars van de Broek.

Tot zondag! (aanvang 14 uur)