Orion 1 in voorbereiding

Door Michiel Kompier 9 augustus 2022

Het seizoen 2021-2022 was intensief en enerverend en werd net niet afgesloten met promotie. Bovenal was het een mooi seizoen waarin we een flink aantal heel goede wedstrijden hebben gespeeld. Maar we kijken nu natuurlijk vooral vooruit. De voorbereiding op het nieuwe seizoen verloopt wat rommelig vanwege de vakanties van spelers: spelers gaan en komen. Aangevuld met spelers van O23 hebben we tot nu toe drie oefenwedstrijden gespeeld (1 x winst, 1 x verlies, 1 x gelijk) en gelukkig stromen nu steeds meer spelers in, zodat gerichter aan elftal en speelwijze kan worden gewerkt. Deze week flink trainen en dan aanstaande zondag weer een leuke tegenstander op Marienbosch: Sc Bemmel (11 uur). 

En dan toch nog 1 keer terugkijken: Orion1 dankt bij deze alle supporters voor hun grote steun in het afgelopen seizoen, zowel bij thuis- als bij uitwedstrijden. Die support was geweldig!

Aanstaande zondag is iedereen weer van harte welkom!