Orion 1 clinic O10/O11 teams

Door Lars van den Broek 16 oktober 2023

Orion 1 staat bekend om het grote aantal spelers die zelf in de jeugdafdeling van Orion hebben rondgelopen. Rechtsbuiten Sam, rechtsback Jeroen, onze nummer 10 Vince of natuurlijk onze aanvoerder Marco, allen speelden zij in een Orion jeugdteam. Orion 1 doet graag wat terug voor de jeugd. Daarom wordt aan alle kinderen van de JO10 en de JO11 de mogelijkheid geboden, deel te nemen aan de clinic van Orion 1. Een afwerkoefening van all time Orion topscorer, onze spits Noud Jilesen? Een lange pass kunnen geven zoals Marco Loen? De klassieke schaarbeweging van Sam Huismans onder de knie krijgen? Leren verdedigen zoals Jevrin dat kan, of koppen zoals onze boomlange Tijn Jellema? Wil jij hier graag aan deelnemen? Meld je dan snel aan voor de clinic van Orion 1, op zaterdag 28 oktober 2023 van 9u00 tot 10u30!

Hoe kun jij deelnemen: Via de leider van jouw team is de link naar het aanmeldformulier te verkrijgen, die vanuit de jeugdcommissie kan worden rondgestuurd. Vul dit formulier alsjeblieft voor donderdag 26 oktober, zodat de clinic goed kan worden voorbereid.