Oranje Leeuwin geeft voetbalclinic voor meiden

Door Job Vianen 27 april 2019

Oud Orion-speelster Arte Brueren, nu speelster bij het Nederlands zaalvoetbalteam voor vrouwen, geeft op zondag 2 juni a.s. op de velden van Orion een voetbalclinic voor meiden tot 13 jaar. Ook als je niet bij Orion voetbalt kan je meedoen, dus meld je snel aan.

Coole tricks, technische oefeningen, partijtjes en leuke spelvormen; het komt allemaal aan bod tijdens de clinic die Arte op zondag 2 juni van 11.00 – 12.30 uur bij Orion geeft. Ze speelt al vele jaren op hoog niveau en weet hoe een goede training in elkaar steekt én wat leuk is om te leren! Na afloop van de training kan je met haar op de foto en deelt ze handtekeningen uit.

Ook meedoen?
Of je nu wel of niet op voetbal zit, bij Orion speelt of bij een andere vereniging, dat maakt niet uit. Alle meiden tot 13 jaar met interesse in voetbal mogen meedoen. Er zijn geen kosten aan verbonden. Het enige wat je moet doen is het  onderstaande aanmeldformulier invullen en je bent er bij! Doe dat wel vóór 31 mei, want dan sluit de inschrijving.